توجه به پژوهش های تقاضا محور برای حل مسائل

به گزارش خبرنگاران، محمد کافی در پیامی به مناسبت شروع سال تحصیلی دانشگاه فردوسی اظهارکرد: شروع سال تحصیلی، نوید دهنده فصلی نو در بالندگی و شکوفایی علمی است و پشتوانه تمامی این شکفتگی ها، بی شک همت عالی تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه دیرینه سال فردوسی مشهد است.

توجه به پژوهش های تقاضا محور برای حل مسائل

وی اضافه نمود: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه فردوسی توانسته اند با همدلی و همگرایی و احترام به خرد جمعی و هم افزایی اندیشه ها تاکنون به خوبی بستر مناسب برای پرورش بذر امید و نشاط را در دل جوانان این مرزو بوم ایجاد کند. سال هاست که دانشگاه فردوسی مشهد در کوشش است به آنچه فلسفه وجودی یک دانشگاه یعنی فراوری علم و انتقال دانش است برسد و کمر همت به پیشرفت علمی و اعتلای دانش و پژوهش تقاضامحور بسته است و درعین حال از مسئولیت مدنی خود در قبال جامعه به درستی مطلع است و خدمت مطلعانه و بی چشمداشت به جوانان و جامعه را افتخار خود می داند.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد توضیح داد: اکنون در آستانه آغازی نو هستیم، ضمن گرامی داشت این نوروز تحصیلی، باور دارم که سال جاری نیز به کمک اساتید باتدبیر، کارشناسان نیک اندیش و دانشجویان پرکوشش، می توان با عشق و ایثار چراغ دانش را در این برهه حساس زمانی همچنان فروزان نگه داشت و با صبوری و پشتکار تهدیدهای احتمالی را به فرصت شکوفایی تبدیل کرد و سرافراز و پایدار به جلو حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توجه به پژوهش های تقاضا محور برای حل مسائل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به پژوهش های تقاضا محور برای حل مسائل"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید