توضیحات پزشک تیم ملی کشتی در خصوص مصدومیت سعید عبدولی

به گزارش سلامت و شاد باشیم، پزشک اعزامی تیم ملی کشتی تاکید نمود سعید عبدولی بعد از کسب مدال برنز فرنگی قهرمانی دنیا، مشغول درمان و مداواست و البته مشکلش نیز به زودی برطرف خواهد شد.

توضیحات پزشک تیم ملی کشتی در خصوص مصدومیت سعید عبدولی

به گزارش سلامت و شاد باشیم، سعید عبدولی که شب گذشته به مدال برنز وزن 82 کیلوگرم مسابقات دنیای 2019 نورسلطان رسید، بعد از کسب این مدال تاکید نمود که با دنده شکسته و درد فراوان برای کسب مدال روی تشک رفته است و حتی می خواست به خاطر این آسیب دیدگی در مبارزه رده بندی حاضر نشود.

در این خصوص دکتر مرتضی بهرامی نژاد پزشک اعزامی فدراسیون به محل برگزاری مسابقات در قزاقستان به سلامت و شاد باشیم گفت: عبدولی در کشتی دومش از ناحیه دنده چپ دچار آسیب دیدگی شد و با مُسکن و بی حسی دردش آرام شد و توانست به کشتی ها ادامه دهد. در روز دوم او دردش شدت گرفت اما با این وجود به کار ادامه داد و توانست به مدال برنز دنیا برسد.

دکتر بهرامی نژاد در خصوص وضعیت فعلی این کشتی گیر تاکید نمود: فعلا که دنده اش را بستیم و در حال مداوا هستیم. البته فکر نمی کنم درمانش زیاد طول بکشد اما او درد زیادی را تحمل کرد. خوشبختانه سایر ملی پوشان فرنگی مسئله ای ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توضیحات پزشک تیم ملی کشتی در خصوص مصدومیت سعید عبدولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات پزشک تیم ملی کشتی در خصوص مصدومیت سعید عبدولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید