نوبخت: مسائل مالی رو به خاتمه است

به گزارش سلامت و شاد باشیم، معاون رییس جمهور گفت: مسائل مالی رو به انتها است، سختی به زودی به انتها می رسد و از مسائل با سربلندی عبور خواهیم کرد.

نوبخت: مسائل مالی رو به خاتمه است

ایسنا نوشت: محمد باقر نوبخت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران و جنوب شرق استان تهران که عصر سه شنبه در سالن ملائک شهرستان قرچک برگزار گردید، اعلام کرد: احداث خطوط ریلی سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا تسریع پیدا خواهد شد. اعتبار 270 میلیارد تومانی مورد احتیاج در صورتی که این پروژه را تا خاتمه سال به اتمام برسد پرداخت خواهد شد و در مقابل پرداخت پول باید اقدامات عمرانی انجام گردد. اعتبار مورد احتیاج خطوط ریلی جنوب شرق استان تهران روز شنبه پرداخت خواهد شد تا خاتمه سال به اتمام می رسد.

نوبخت گفت: مسائل و پروژه های مورد احتیاج مردم دشت ورامین لیست خواهد شد و به اطلاع رئیس جمهور خواهد رسید تا در جریان مسائل قرار گیرد و دعوت رسمی مردم دشت ورامین به رئیس جمهور اعلام خواهد شد.

وی اعلام کرد: یکی از وظایف مسئول ملی این است که از تریبون های مختلف مسائل مردم را بشنود و سعی در برطرف آنها برآید.

رئیس سازمان برنامه بوجه کشور گفت: از وظایف مسئولان ملی این است که در شهرستان ها حضور پیدا نموده و مسائل را جمع بندی و به اطلاع مسئولان ذیربط برسانند.

نوبخت یادآور شد: کشور در سخت ترین نوع تحریم های دنیا واقع شده است و این چنین تحریمی برای هیچ کشوری تاکنون در نظر گرفته نشده است و استکبار دنیای اعلام نموده است که صادرات نفتی باید به صفر برسد و اجازه ورود هیچگونه تجهیزات بهداشتی، غذایی، صنعتی وجود ندارد.

وی یاد آور شد: در حوزه های عمرانی در کشور به هیچ وجه مشکل اقتصادی نداریم، اعتبار عمرانی موجود در کشور باید مدیریت گردد تا پروژه های مهم و تاثیرگذار در کشور تامین اعتبار گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "نوبخت: مسائل مالی رو به خاتمه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت: مسائل مالی رو به خاتمه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید